İnşaat sektörü, sahip olduğunuz bilgi ve deneyim kadar, hayata geçirdiğiniz her projenin önünden gururla geçmenizi gerektiren, aynı zamanda insan hayatının sorumluluğunu da taşıyan ciddi bir sektördür. İnsanlar sadece ev almıyor, statülerini yükselten, hayatlarına konfor ve kalite katan yaşam tarzları satın alıyor.

Manisa hem iş yaşamımız hem de özel yaşamımız açısından çok önem verdiğimiz bir şehir. Manisa’ya yakışan yenilikçi projelerle şehrimize değer katmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Statü Ulupark Rezidans projesi, konum itibariyle bizi heyecanlandıran ve bir o kadar da gururlandıran bir proje oldu. Çelik yapının gücüyle birleşen zerafet eşliğinde ortaya keyifli yaşam alanları çıktı.

Bizler sahip olunan güzellikleri, farklı konsept mimari projelerle bir araya getirdikçe mutlu oluyoruz.

Doğanın içinde, Manisa’nın merkezinde, Spil ve Ulupark manzaralı Statü Ulupark Rezidans projesinde yeriniz hazır!

Sevgi ve Saygılarımla
blank

Statü Plus
Yönetim Kurulu Başkanı

sercan-hakkimizda

STATÜ PLUS HAKKINDA

STATÜ PLUS’ın inşaat sektöründeki gücü ve geçmişi 1993 yılında kurulan aile şirketi Sağlam İnşaat firmasına dayanmaktadır.

İnşaat sektöründeki değişim ve ihtiyaçları göz önüne alarak teknolojiye uyum sağlayan, çevreye duyarlı binalar ile barınma ihtiyacının karşılanmasının yanı sıra yaşam standartlarını yükselten, onları ayrıcalıklı yapan yaşam alanları oluşturmak üzere 2006 yılında ailenin 2. kuşak temsilcisi Sercan SAĞLAM, Statü Plus Gayrimenkul Yatırım İnşaat Limited Şirketi’ni kurmuştur.

Kurulduğu günden bugüne proje geliştirdiği bölgelere değer katan, getirdiği yenilik ve teknoloji ile o bölgenin standartlarını yükselten STATÜ PLUS, modern mimarisiyle şehre kimlik kazandıran öncü bir firma olmayı hedeflemektedir. STATÜ PLUS kurumsallaşma sürecine 2006 yılında başlayarak, aile şirketi formatından çıkmıştır. Şirket vizyon sahibi bakış açısı ile, bünyesini profesyonel ve alanında uzmanlaşmış etkin kişiler ile güçlendirmeye devam etmektedir.

STATÜ PLUS köklü geçmişi ve tecrübeleri ile hızla değişen, gelişen ve güzelleşen mimari yapıya öncülük ederek Manisa’da “Yeni Bir Devrin Başlangıcı”na imza atılmıştır.

AMAÇ

STATÜ PLUS olarak kuruluş amacımız; yaşamlarınıza Statü katmaktır.
Bu yüzden yapmış olduğumuz her projede, sizi özel hissettirecek,
yaşamınızın her anında içinde bulunmak isteyeceğiniz, ayrıcalık sahibi
yaşam alanları oluşturmaya çalışmaktayız. Bunun için de son
teknolojileri takip ederek, yaşamınızı kolaylaştırmak amacıyla
kullanıyoruz.

VİZYON

Kaliteli ve özgün projeler ile aranan marka ve yatırım aracı haline
gelmek.

MİSYON

Günümüz teknolojisine uyumlu akıllı binalar ve özgün tasarımları
birleştirerek getirdiği kaliteli yaşam standartları ile hayata artı katan
yapılar üretmek.

Tamamlanan Projeler
Devam Eden Projeler
blank
blank
blank
blank
blank